1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Obustronne guzy piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-13, 18:09   Temat: Obustronne guzy piersi
Zuzanno, przepraszam, ze Cie niepokoje...mam ostanie pytanie. Co to znaczy, ze mialas)masz) dysplazje 3 cm? To sa jakies zwloknienia? Bo duzo czytam, duzo kobiet to ma...ze to rozrost komorek, ale co w praktyce to oznacza? Na usg jest to obszar zwloknienia, zwapnienia, poszerzenia kanalow mlekowych? Jesli bedziesz tak mila to odpowiedz, prosze...pozdrawiam, aneta
  Temat: Obustronne guzy piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-12, 13:51   Temat: Obustronne guzy piersi
Dziekuje Zuzanno
  Temat: Obustronne guzy piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-12, 12:47   Temat: Obustronne guzy piersi
Zuzanno, przeczytalam Twoj watek. Tez jestem ze Szczecina i tez mam watpliwosci co do dalszego postepowania w zwiazku z badaniami moich piersi...mozesz mi napisac co u Ciebie? Z tego co zrozumialam to mials w piersi zwloknienia i torbiele i lekarze proponowali usuniecie tych zwloknien? Torbieli? A Ty po wizycie u znanego chirurga-onkologa ( doktora W.Ż czy R.U?) postanowilas poczekac i zobaczyc co sie wydarzy w przyszlosci? Ja mam torbiele w lewej piersi, biegam od jedengo radiologa do drugiego, po mammografiach i ginekologach, trafilam w koncu do pana dr. R. U i on jednoznacznie stwierdzil, ze lagodna mastopatia i za rok do badania usg a za dwa na mammografie....i teraz sie zastanawiam co dalej....pytam, bo Ty chyba zawierzylas...jesli mozesz napisz co u Ciebie slychac, pozdrawiam, aneta
Ps. Swoja droga jak moga sie roznic sposoby postepowania: od mastektomii obu piersi!! do obserwacji zmian na usg...przeraza mnie to, ze wszystko jest takie subiektywne...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group